O nás

o_nas_1
o_nas_2
o_nas_3
o_nas_6

 

 

DREVOPAN, s. r. o. so sídlom Vysoká pri Morave, (areál bývalého poľnohospodárskeho družstva) vznikla vo februári r.2004. Zaoberáme sa predajom dreva, najmä borovice. Ak hľadáte drevo na krov, altánok, prístrešok, garáž a ďalších stavieb z dreva, našli ste správnu stránku.

Rezivo je spracované na pásových pílach, ktoré zaručujú hladkosť povrchu materiálu, bez poškodenia a iných nerovností. Nie je však ďalej opracované, preto je vhodné na hobľovanie, morenie atď.

Na základe doterajších skúseností po konzultáciach so zákazníkmi chcem upozorniť vážených klientov na nasledovné:

Drevo-rezivo je živý materiál, v ktorom za žiadnych okolností nehľadajte absolútnu dokonalosť. Každý kus je originál, nie je možné dosiahnuť 100% zhodu pri viackusových odberoch. Drevo nie je umelá hmota, ani železo, aby po spracovaní ostal tvar nemenný. Malinké rozdiely sú vždy a za každých okolností, živá hmota reaguje na prostredie, kde sa nachádza. Už len záleží na Vás, ako s rezivom budete ďalej zaobchádzať, či sa bude ihneď aplikovať do danej stavby, alebo sa nechá na odležanie a dozretie. Radi Vás chceme na túto skutočnosť upozorniť, nakoľko sa stretávame s nedostatočnou informovanosťou zákazníkov. Tešíme sa na ďalšie Vaše otázky v prípade nejakých nejasností.

 

V našom sortimente nájdete hranoly, fošne, dosky a strešné laty rôznych rozmerov len v celých dĺžkach. Táto skutočnosť je veľmi zaujímavá hlavne z hľadiska toho, že následne pri použití konkrétneho kusu reziva je dostatočná rezerva v dĺžke materiálu. Zhotoviteľ tak nie je obmedzený, má tak dostatok materiálu na prípadné zarezávanie a prispôsobovanie. 
  

Ak Ste sa práve teraz rozhodli navštíviť našu stránku, prípadne sa s nami telefonicky, či mailom kontaktovať, tak ste urobili správny krok.

 

Adresa - sklad ( z dôvodu viacerých vysunutých pracovísk treba návštevu vopred ohlásiť)

Korešpondenčná a fakturačná adresa

Kontakt
mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , p. Mistríková, fakturácia

Tel.:
- p. Mistrík, konzultácie a objednávky


Joomla 1.5