O nás

o_nas_1
o_nas_2
o_nas_3
o_nas_6

 

 

DREVOPAN, s. r. o. so sídlom Vysoká pri Morave, Hlavná ulica 1 (areál bývalého poľnohospodárskeho družstva) vznikla vo februári r.2004. Zaoberáme sa predajom dreva, najmä borovice. Ak hľadáte drevo na krov, altánok, prístrešok, garáž a ďalších stavieb z dreva, našli ste správnu stránku.

Rezivo je spracované na pásových pílach, ktoré zaručujú hladkosť povrchu materiálu, bez poškodenia a iných nerovností. Nie je však ďalej opracované, preto je vhodné na hobľovanie, morenie atď.

Na základe doterajších skúseností po konzultáciach so zákazníkmi chcem upozorniť vážených klientov na nasledovné:

Drevo-rezivo je živý materiál, v ktorom za žiadnych okolností nehľadajte absolútnu dokonalosť. Každý kus je originál, nie je možné dosiahnuť 100% zhodu pri viackusových odberoch. Drevo nie je umelá hmota, ani železo, aby po spracovaní ostal tvar nemenný. Malinké rozdiely sú vždy a za každých okolností, živá hmota reaguje na prostredie, kde sa nachádza. Už len záleží na Vás, ako s rezivom budete ďalej zaobchádzať, či sa bude ihneď aplikovať do danej stavby, alebo sa nechá na odležanie a dozretie. Radi Vás chceme na túto skutočnosť upozorniť, nakoľko sa stretávame s nedostatočnou informovanosťou zákazníkov. Tešíme sa na ďalšie Vaše otázky v prípade nejakých nejasností.

 

V našom sortimente nájdete hranoly, fošne, dosky a strešné laty rôznych rozmerov len v celých dĺžkach. Táto skutočnosť je veľmi zaujímavá hlavne z hľadiska toho, že následne pri použití konkrétneho kusu reziva je dostatočná rezerva v dĺžke materiálu. Zhotoviteľ tak nie je obmedzený, má tak dostatok materiálu na prípadné zarezávanie a prispôsobovanie. 
  

Ak Ste sa práve teraz rozhodli navštíviť našu stránku, prípadne sa s nami telefonicky, či mailom kontaktovať, tak ste urobili správny krok.

 

Adresa - sklad ( z dôvodu viacerých vysunutých pracovísk treba návštevu vopred ohlásiť)
Hlavná ulica 1, 900 66 Vysoká pri Morave

Korešpondenčná a fakturačná adresa
Záhorácka ulica 21, 90101 Malacky

Kontakt
mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , p. Mistríková, fakturácia

Tel.:
0904 820 960 - p. Mistrík, konzultácie a objednávky